Azams

Za vším, co se dnes odehrává všude kolem nás, se dají najít peníze. Vše se nějak financuje, kupuje, prodává, dotuje, zdaňuje… Prostě je ekonomika za vším.

Máte mobil značky Xiaomi? Nezapomínejte na jeho ochranu

Značka Xiaomi pochází z Číny. Zabývá se produkcí spotřební elektroniky všeho druhu, mobilních telefonů, chytrých hodinek, fitness náramků, chytrých vah, sluchátek, ale i jiných domácích spotřebičů, jako jsou vysavače, lednice, rychlovarné konvice, fritézy a podobně. Jejich působení se tedy za dobu vzniku velmi rozšířilo. Společnost prorazila na mezinárodní trh zejména kvůli poměru ceny a kvality. Xiaomi mobilní telefony se prodávali i o několik tisíc levněji, než mobily známějších značek se stejnými nebo podobnými parametry.

mobil

Dnes jsou mobily značky Xiaomi jedny z nejprodávanějších na našem trhu. Jedná se o kvalitní značku s velmi dobrým zpracováním, ale určitě chcete, aby vám váš mobil vydržel co nejdéle. proto dbejte na jeho ochranu.

Zakupte si na svůj mobil Xiaomi pouzdro. Můžete si vybrat z několika variant, dle toho, která vám nejvíce vyhovuje. K dostání jsou kryty silikonové, které pokrývají zadní část mobilu a tlumí tak případné nárazy při pádu. Ze strany mobilu, kde je displej, jsou strany krytu lehce vystoupnuté, aby nedošlo v případě pádu k poškození displeje. Další možností je „knížkový“ obal, který chrání i váš displej. Mobil do něj vložíte, zacvaknete a je perfektně chráněný. Také vám chrání displej před očima zvědavců, kteří by si chtěli číst vaše vyskakující notifikace, pokud ho necháte někde ležet.

obal na mobil

Nezapomínejte ale na ochranu samotného displeje. Jedná se o nejkřehčí část mobilu a jeho poškození vás může vyjít pěkně draho. Navíc, i sebemenší prasklinka může způsobit, že váš mobil přestane reagovat na dotek. Takže se stane v podstatě nefunkčním. Můžete si na mobil zakoupit ochrannou fólii. Ta chrání váš displej před poškrábáním nebo znečištěním. Lepší volbou je ale tvrzené sklo, který ochrání váš displej před prasknutím například při pádu. Vhodný taky je, pokud nosíte mobil v kabelce, kde máte více věcí, o které se vám může mobil poškrábat a poškodit.

Nezařazené