Azams

Za vším, co se dnes odehrává všude kolem nás, se dají najít peníze. Vše se nějak financuje, kupuje, prodává, dotuje, zdaňuje… Prostě je ekonomika za vším.

Buďte úspěšná s naší společností


Jste kosmetička a stále hledáte něco, co opravdu pomůže Vašim zákazníkům trpícím vadami pleti či estetickými problémy? Vyzkoušela jste už řadu zaručených prostředků a stále to není to, co hledáte? Profesionální kosmetika CHRISTINA je to pravé řešení pro Vás! Jsme výhradní zástupci izraelské společnosti CHRISTINA pro Českou republiku a Slovensko. Nabízíme bezplatná školení zakončená certifikací, kde Vám představíme naší společnost a produkty, které se ve světě těší veliké oblibě pro jejich vynikající účinnost. Přijďte k nám a přesvědčte se „na vlastní kůži“ o vysoké kvalitě našich prostředků.

Na své si přijde každá věková kategorie

11 profesionálních řad k ošetření pleti a 200 dalších produktů určených k domácímu použití splní očekávání každého Vašeho zákazníka, ať už ho trápí akné, vrásky, pigmentové skvrny či jiné problémy s pokožkou. Katalog produktů a ceník si můžete prohlédnout na našich internetových stránkách. Po registraci můžete využívat zajímavé výhody. Věříme, že spoluprací s námi dosáhnete velkého úspěchu a získáte mnohem více spokojených zákazníků.

Nezařazené