Azams

Za vším, co se dnes odehrává všude kolem nás, se dají najít peníze. Vše se nějak financuje, kupuje, prodává, dotuje, zdaňuje… Prostě je ekonomika za vším.

Hledáte ideální kočárek?

Čekáte miminko?
Pak je vám určitě jasné, že vás čeká spousta zařizování a snění věcí, které vy a vaše miminko můžete potřebovat. V současné době je v kurzu nošení dětí, ale řada rodičů dává stát přednost klasice v podobě dětského kočárku. Trh je dnes doslova přesycen různými výrobci, kteří chrlí obrovské množství kočárků. Najdete mezi nimi velmi nekvalitní kočárky, ale i kvalitní kousky. Liší se cenově a samozřejmě hlavně kvalitou.

Moderní klasika ale i retro
Někteří rodiče nedají dopustit na současné kočárky s moderním vzhledem. Někomu se může zdát, že jsou kočárky příliš stejné a nemají co nabídnout v oblasti designu. Designové kočárky jsou většinou cenově úplně někde jinde, a pokud potřebujete kvalitní kočárek za dobrou cenu, pravděpodobně sáhnete po jiných značkách.

dítě v kočárku

Chcete mít kočárek s hezkým designem pod 10 tisíc korun? V dnešní době je velmi těžké poznat, které kočárky jsou kvalitní, a kterým je lepší se obloukem vyhnout. Díky internetu si můžete snadno ověřit pomocí recenzí od rodičů, který kočár rozhodně ne a který se nemusíte bát koupit. V současnosti frčí retro, a i to je důvod, proč někteří rodiče volí právě tento styl. Co vám tedy nabídneme my?

žena s kočárkem

V nabídce máme řadu kočárku lonex retro. Jde o edici, která je inspirovaná kočárky zhruba z let 1990-2000. mají klasickou kulatou korbu i stříšku a velká kola. Najdete je jako dvojkombinaci s autosedačkou a některé druhy i se sportovní nástavbou.
Tyto kočárky se vyznačují kvalitním podvozkem který zvládne i procházku přírodou. Poměrně velká korba je ideální pro děti narozené v zimě a na podzim, takže se do ní vejdou i děti se zimním fusakem. Korby najdete i v provedení proutěného výpletu, což vás vrátí do dětských let – v podobných kočárcích jezdila řada z nás.
Přijďte se na kočárek podívat k nám na prodejnu, a vyzkoušejte si ho osobně, rádi vám s čímkoliv pomůžeme.