Azams

Za vším, co se dnes odehrává všude kolem nás, se dají najít peníze. Vše se nějak financuje, kupuje, prodává, dotuje, zdaňuje… Prostě je ekonomika za vším.

Když nabouráte něčí auto…

Může se stát, že omylem nabouráme něčí auto. Něco takového se stává zcela běžně, protože lidé jsou obvykle rozdivočení a místo toho, aby se pořádně dívali, se nepodívají, přehlédnou, že někde stojí nebo jede auto a najednou dojde k nárazu.Je jasné, že když k něčemu takovému dojde, člověk je ihned v šoku a doufá, že daný problém nebude nijak velký. Zejména ten, kdo náraz způsobí, bude nejvíce vystresovaný, protože je jasné, že on by byl ten, kdo za daný problém může.

staré auto

Někdy se může stát, že než vyjedete z parkovacího místa, rozhlédnete se tak, jak máte, zjistíte, že nic nejede a tak v klidu vyjedete. Najednou ale uslyšíte náraz a říkáte si, co je špatně. Následně zjistíte, že je za vámi auto, do kterého jste nacouvali. Mnohdy bývá něco takového bez problémů a na autech nic není poškozeno, protože je to jen velice malá rychlost, takže se nic nestane, ale člověk může být špatný už jen z toho, že vůbec k něčemu takovému došlo. Bohužel je opravdu potřeba kontrolovat všechny strany co nejvíce to jen bude možné, aby se nestalo, že dojde k nárazu.

nové auto

Pokud se vám již někdy něco takového stalo, je možné, že moc dobře víte, jaké to je. Člověk je v tu chvíli opravdu vystresovaný a doufá, že je vše v pořádku nebo vznikl jen velmi malý problém, který půjde vyřešit tím, že danému člověku dáte na místě peníze, aby si dané místo opravil a tím to skončí. Někdy je to možné, ale ne vždy. Hodně záleží na tom, jaký problém se vyskytne a jaký bude charakterově člověk, kterého se vám podaří nabourat. Někdy člověk může narazit na člověka, který nedělá z malého problému velkou věc, ale někdy se může stát, že narazíte na člověka, který je opravdu agresivní a který je vám schopen i přesto, že na autě nebude ani škrábanec, pořádně vynadat. Je to opravdu o člověku. Nejlepší je snažit se jezdit bez nehod. Snažte se vždy co nejvíce rozhlížet, abyste zamezili případným nehodám, které se na cestě stávají a které nemusí dopadnout dobře.