Azams

Za vším, co se dnes odehrává všude kolem nás, se dají najít peníze. Vše se nějak financuje, kupuje, prodává, dotuje, zdaňuje… Prostě je ekonomika za vším.

Komu pořídit kvalitní tričko bez potisku

Také patříte mezi pamětníky, kteří si vybaví první městské tržnice, co se v naší zemi začaly objevovat krátce po Sametové revoluci? Tehdy bylo poměrně snadné opatřit bavlněná trička bez potisku, ale šlo o tak šizenou gramáž, že skrze textilii prosvítala pokožka, a tričko se po několika vypráních začalo trhat a rozpadat. Trička byla sice levná, ale koupit je někomu jako dárek anebo je dokonce využít pro potisk a dát si práci s jeho návrhem, bylo prakticky nemožné.

trička bez potisku

Dnes je situace diametrálně odlišná, bez problémů zakoupíte velice levně kvalitní trička bez potisku, která již najdou uplatnění v různých situacích. Komu takové tričko opatřit a za jakým účelem?

Parta kamarádů – udržujete-li kontakt se svými kamarády a podnikáte-li společně nějaké akce, např. pobyt v přírodě v rámci společné dovolené, tričko bez potisku je ideální možnost, jak vaši akci vylepšit. Potisk si necháte zhotovit podle vlastního návrhu, anebo jej vytvoříte sami např. barvami na textil. Odlišíte se tak od ostatních lidí v okolním prostředí a poskytnete jim také jistou možnost, jak vytvářet vlastní jedinečné nápady. Zkuste si například představit, že putujete jako skupina deseti nadšenců vzhůru po trase výstupu k Sliezskemu domu ve Vysokých Tatrách, a cestou vás potká nejméně stovka lidí. Každý bude mít možnost prohlédnout si nápisy a malby na tričkách se jmény či přezdívkami každého z vás. Řada lidí miluje takovouto recesi a je docela možné, že to mnohým z nich rozveselí den.

tři kluci na hřišti

Partnerská trička – opatřit trička potiskem je možné v podstatě komukoli, a další z možností jsou partnerské dvojice. Zde se nabízí celá řada tipů, např. darovat trička s potiskem manželskému páru v rámci svatební oslavy, při příležitosti narozenin, nebo pod vánoční stromek. Partneři mohou mít na tričku uvedené společné znaky, které je spojují a vytváří partnerský soulad, např. společné koníčky a životní styl. A každé z nich samozřejmě opět označené jménem nebo přezdívkou.