Azams

Za vším, co se dnes odehrává všude kolem nás, se dají najít peníze. Vše se nějak financuje, kupuje, prodává, dotuje, zdaňuje… Prostě je ekonomika za vším.

Kouzelník jako odpočinek?

Kouzelnictví je pro nás všechny dost tajemné téma, které rádi zkoumáme a vlastně málokdo ví, jak doopravdy funguje. Ten pocit, že může existovat něco, co jsme ještě neobjevili, nebo něco, co na první pohled působí jako kouzlo je k nezaplacení, protože mozek si jednou za čas opravdu musí odpočinout od každodenních starostí a podobných věcí, které náš mozek zatěžují. Díky nim si sice procvičujeme paměť a stále ji osvěžujeme, i přesto ale je velmi dobré čas od času nechat být logické věci a věnovat se něčemu nadpřirozenému nebo alespoň něčemu, co si zaboha nemůžeme vysvětlit a působí to na nás magicky.

kouzelník

Sledování fantasy filmů může přijít vhod, když si chcete od všech starostí a vědeckých poznatků ulevit doma, zachumlat se pod peřinu a nic pod ni nepustit. Někteří fantasy filmy rádi nemají, je to věc názoru, ale rozhodně by každý měl jednou za čas fantasy film shlédnout nebo alespoň nějakou pohádku, která nás nejen dostane do dětských let, ale také nás vyprostí od starostí a užijeme si alespoň na chvíli jiný svět než ten náš. Než svět, kde nevíme, kde nám hlava stojí a kde musíme myslet na milion https://slovnik.seznam.cz/cz-en/%3Fq%3Dmilion věcí a hlavně tak, abychom před druhými nevypadali blbě, protože nás přece mohou odsoudit a na to všechno myslíme.

karty

Někdy je fajn popřemýšlet nad tím, proč vlastně nevěnujeme čas jiným věcem, než je pořád dokola studium či práce. Nechat odpočinout mozek je minimálně zdravé, navíc nám to navodí dobrý pocit a nebudeme mít alespoň na chvíli plnou hlavu starostí a blbostí, to ale platí samozřejmě i u jiných žánrů filmů, než je žánr fantasy, protože celkově pokud necháme mozek se soustředit na něco jiného než starosti, uleví se nám. A pokud se navíc jedná o něco magického, je to příjemná změna a útěk od reality. A co takový kouzelník v Praze https://www.vaskouzelnik.cz/? Určitě je super si někdy zajít na kouzelnickou show!