Azams

Za vším, co se dnes odehrává všude kolem nás, se dají najít peníze. Vše se nějak financuje, kupuje, prodává, dotuje, zdaňuje… Prostě je ekonomika za vším.

Online zneužití

Zásady ochrany osobních údajů jsou velmi důležité. Jsou důležité v tom, že vás chrání. Chrání vás například před různými internetovými podvody. A jak všichni víme, tak dnešní době je opravdu hrozné a velmi časté, že vás někdo napadne online. Asi si myslíte, že to opravdu nic není. Jenom že si představte, že máte nějaké online bankovnictví, kde máte hodně peněz. To potom odpadá to, že si nemůžete být úplně jisti, že se vám peníze neztratí. Možná si říkáte, že máte všechno v pohodě a že to všechno máte v kapse. Jenomže opak je pravdou. Opravdu perfektní a chytrý hacker vám dokáže opravdu vybílit rychle účet. A to během chvilky. Taky se vám může zdát, že je to omyl, ovšem ale není. A stačí, abyste něco nenápadně sdělili nějakému hackerovi anebo zloději, a potom vidíte, jakou neplechu to udělá. Proto je velmi dobré se zásad ochrany osobních údajů držet.

Pozor, komu online píšete a sdělujete hesla.

Zásady ochrany osobních údajů tady nejsou pro nic za nic. Zásady ochrany osobních údajů jsou tady od toho, aby vás nikdo nemohl zneužít. Protože je jasné, že si musíte opravdu hodně hlídat třeba například občanku a hesla. Pokud řeknete někomu heslo, tak si můžete být jisti, že toho může třeba i zneužít. Sice jsou případy, kdo to ani neumí. Jenomže dneska je opravdu jednoduché se to naučit.

Online riziko je vysoké, jak ukazuje graf.

Můžete se třeba taky naučit, jak někomu vlézt do emailu a nebo na různé sociální sítě. Podle mě je to nehoráznost. A pokud se vám něco stane, že vás někdo okradena dálku, třeba vám vezme peníze z účtu, tak samozřejmě musíte ihned na policii. Takový pachatel třeba to už mohl udělat vícekrát. Ale věřte, že získat peníze takhle od zloděje, který vás online krade, je opravdu složité. Dokonce i policie si s tím někdy neví rady. Takže buďte rádi, že zásady ochrany osobních údajů technolife.cz existuje. Zásady ochrany osobních údajů jsou tady pro nás, tak si toho musíme vážit.

Nezařazené