Azams

Za vším, co se dnes odehrává všude kolem nás, se dají najít peníze. Vše se nějak financuje, kupuje, prodává, dotuje, zdaňuje… Prostě je ekonomika za vším.

Slunce jako zdroj energie v domácnosti


Ceny energií rostou až do nebes a naše společnost už začíná mít problém. Vypíná se osvětlení památek, pouliční lampy v menších městech a vesnicích se také omezují, snižuje se teplota, na kterou se bude vytápět i ochlazovat, a hledají se další a další způsoby, jak ušetřit. Energie jsou prostě extrémně drahé a my jsme velmi zhýčkaní pohodlným životem, takže je potřeba hledat méně nákladné cesty. Všichni víme, že obecně mají největší budoucnost obnovitelné zdroje energie – slunce, voda, vítr, biomasa. Ne všechny tyto zdroje elektrické energie ale jsou využitelné v každé zemi.

Nejlepší kvalita

Jedině slunce se vyskytuje všude, bez ohledu na hory či nížiny nebo vodní plochy. Proto mají velký potenciál do budoucna fotovoltaické články a elektrárny, které se mohou instalovat na rodinné domy i střechy továrních budov a hal. Získaná energie se spotřebovává, uchovává a v případě velkého nadbytku odvádí do sítě. Výhody fotovoltaických panelů spočívají v ochraně přírody, zvýšení hodnoty Vaší nemovitosti v případě prodeje, a především v uspoření velkého množství financí, protože životnost článků je dnes již skutečně velmi dlouhá, investujete do nich tedy pouze jednou a dále již využíváte pouze sluncem vyrobenou energii bez nutnosti platit velké ceny za elektřinu u velkých společností.

Energie pro celý dům

Solární panely Brno pochází od značek Axitec a Viessmann, již při výrobě prochází několikanásobnou kontrolou kvality, jsou pokryty ochranným průhledným sklem, bez kterého by nemohly dlouhodobě kvalitně fungovat, k čemuž pomáhají i fólie z ethylen-vinyl-acetátu, rámy jsou z korozivzdorného hliníku a kvalitní těsnění a lepení zabraňují přístupu nečistot a vlhkosti. Články pracují i při nízkém osvětlení, mají záruku 25 let a firma Vám je při koupi i nainstaluje. To, jak celý proces koupě i instalace probíhá, si můžete ve velmi podrobném schématu přečíst na webu společnosti Sunus a v případě nejasností ji můžete i kontaktovat. O úspěchu a kvalitně nejen společnosti, ale i fotovoltaických panelů svědčí řada pochvalných recenzí a již brzy mezi nimi může být i ta Vaše!

Nezařazené