Azams

Za vším, co se dnes odehrává všude kolem nás, se dají najít peníze. Vše se nějak financuje, kupuje, prodává, dotuje, zdaňuje… Prostě je ekonomika za vším.

Věrní a hodní muži

Vždycky jsem si říkala, že až budu dospělá, tak si najdu nějakého muže, který mi bude stát vždycky po boku. Chtěla jsem nějakého muže, který je vyšší než já. A je taky věrný a chytrý. Já totiž měřím sto osmdesát centimetrů. Takže pro mě je opravdu velmi obtížné najít nějakého muže, který je alespoň o pět centimetrů vyšší než já. Já vím, že jsou muži taky vyšší, že mají taky třeba dva metry anebo i více. Mně by to nevadilo a docela by mi to taky vyhovovalo. Protože já velmi ráda nosím vysoké podpatky, takže kdyby můj přítel měla třeba dva metry, tak by to opravdu nebylo na škodu a byla bych ráda. Jenomže já mám takovou smůlu, že vždycky když si s někým dám rande, taky vždycky o hlavu menší než já. Asi schválně?

Chci romantickou svatbu.

Protože na internetové seznamce opravdu nejde poznat podle fotky, jak je muž vysoký. A opravdu se mi zdá trapné, abych se někoho přes internet ptala, jak je vysoký. To by se mi nelíbilo. Takže to vždycky risknu. Škoda, že nemám nějaký odhad, že bych podle fotky poznala, jak je muž vysoký. Myslím si, že to tak ale asi má být. Nicméně ale jsem si řekla, že budu chodit na rande stále a třeba se mi jednoho dne poštěstí.

Toužím po lásce.

Přeci není možné, aby všichni volní muži byli malí a neměli výšku, jako bych si přála. Nicméně ale už jsem si řekla, že dám raději přednost takovému muži, který bude hodný a věrný, protože věrnost je taky pro mě velmi důležitá a je pro mě taky na prvním místě. Nechtěla bych rozhodně muže, který denně sedí jen na zadku u televize anebo takového, který se ohlíží za každou sukní. Jsme docela žárlivá, takže nějaké žárlivé scény by v našem budoucím vztahu dělaly opravdu velké škody. A to by se mi nelíbilo. Nicméně ale vím, že muž by měl být ženě oporou a vždycky při ní stát a ve všem ji podporovat. Existují ale ještě takoví muži? Nebo jsou jen již v pohádkách?